Vítejte na stránce Oficiálního Babett Clanu. Na této stránce najdete veškeré informace o vzniku, akcích, stanovách a dalších náležitostech této specifické odnože "motorkářů" :o)

SOUTĚŽ SOUTĚŽ SOUTĚŽ


Takže něco málo o vzniku: Jednoho krásneho dne uprostřed léta páně 1997, na prosluněné louce, cestou do Dvora Králové do ZOO, napadlo pár výstředních hlav, mám pocit, že tři, ideální řešení, kterak že trávit dovolenou v roce příštím. Už ani nevím jak, ale napadlo nas uspořádat něco jako road movie, bezstarostnou jízdu. No a protože jsme chtěli být volní jako ptáci, nesvazovaní přilbami, ale nepřijít při tom do sporu se zákonem, a s přihlédnutím k tomu, že ne všichni vlastníme řidičské průkazy typu "A" pro všechny motocykly, rozhodli jsme se, že bezstarostnou jízdu podnikneme na motocyklech s konstrukční rychlostí do 40 km/h. A abychom tomu dali jakous takous formu, založili jsme Babett Clan, sdružující jezdce na těchto všestranných přibližovadlech.


Akce: První akcí, kterou jsme se rozhodli uspořádat, bude již výše zmíněná bezstarostná jízda.

Termín akce:
25.7.1998 - ??.??.1998
Sraz:
Státní zámek KUKS
Program:
První den prohlídka zámku, a postupné srážení členů Klanu. Na místo srazu lze dojet jak po vlastní ose, tak, což je optimálnější pro motorkáře ze vzdálenějších oblastí, vlakem, a svůj stroj si přivézt s sebou jako spoluzavazadlo. Vlak jezdí až přímo do vesnice. Další dny přesun po vlastní ose směr jih, s občasnými vlastivědně naučně zábavnými zastávkami, určenými jak k oddychu jezdců, tak strojů.
Prosba:
Chtěl bych poprosit všechny, kteří mají zájem se této akce zúčastnit, aby se ozvali na níže uvedenou e-mailovou adresku, Kvulivá případným upřesňujícím mejlíkům. A také a hlavně proto, abych měl alespoň orientační přehled o počtu.
Děkuji za pochopení.Stanovy: Členem Babett Clanu se může stát kdokoli, kdo je držitelem řidičského oprávnění a to minimálně skupiny "A" s omezením do 50 ccm.

V čele Klanu nestojí žádné vedení. Babett Clan je volným sdružením lidí, posedlých stejným šílenstvím a smyslem pro recesi a zvraceným smyslem pro humor.

Člen Klanu jezdí na srazy patřičně ideově uvědomělý a oblečený. Mezi základní oblečení patří šátek, nejlépe tzv. "Lebkáč", zavázaný přes hlavu, kožená bunda nejlépe s třásněmi, kožené rukavice, kožené kalhoty (možno nahradit riflemi), a vysoké kožené boty. Vyšperkování stroje není povinné, ale doporučují se zejména: různé formy airbrusche, speciální úpravy, vlaječka se znakem Babett Clanu.


Technické údaje Takže pár technických údajů ohledně našich oblíbených strojů. Momentalně se dají koupit v prodejnách tyto mašiny:

Babetta typ Star 134
Babetta typ 210 a 225

(c) 1998 by Luděk Merlin Hájek


Dotazy, návrhy, připomínky, to vše můžete posílat sem:
SEZNAM


ATLAS